Program

[table id=1 /]  
ČasTitulAnotace
06:00Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
06:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
07:00Lovec chilliMilovník gastronomie, Tyson Mayr, cestuje Asií a v jednotlivých oblastech ochutnává ty nejpálivější papričky.
07:30Pizzaři z ParmyDva zábavní pizzaři a snílci cestují po Evropě, na cesty si vydělávají prodejem pizzy. Jejich cíl je jasný - chtějí vyhrát Mistrovství světa v přípravě pizzy v Parmě.
07:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
08:00Rybáři z IberieObjevujte krásy Pyrenejského poloostrova očima rybářů.
08:30Drsný rybářiPoznejte nelehký život rybářů na moři.
08:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
09:00Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly. Ukáže vám celou řadu chutných jednoduchých receptů na každý den, jež představují skvělou rovnováhu mezi lehkostí a vydatností.
09:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
10:00Čas na TE.BE.Zábavný pořad s Terezou Bebarovou a pekařským mistrem Josefem Maršálkem nabitý zajímavými hosty, radami a dobrými tipy.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
12:00Indická kuchyně s ParveenouIndická kuchyně je známá po celém světě, zejména díky nezaměnitelné vůni koření. V novém pořadu televize Mňam s moderátorkou Parveen Ashraf se naučíte, jak si autentická indická jídla s tisíciletou historií uvařit i doma. Uvidíte, jak je indická kuchyně jednoduchá. Můžete také porovnat, jak se vaří v ulicích indických měst a jak se naopak připravují indické pokrmy ve vytříbených restauracích v Londýně. A samozřejmě vám ukážeme, jak to vypadá v kuchyni u Parveen doma. Premiérové díly sledujte každý pátek na Mňam TV.
12:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
13:00Nebesky dobréV tomto pořadu si přijdou na své milovníci vytříbeného francouzského vkusu a sladkých dobrot.
13:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
14:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceAnnabel zve diváky do svého idylického srubu u jezera, kde z ingrediencí od místních pěstitelů a sklizně z vlastní zahrádky bude vařit jednoduchá, ale vynikající jídla.
14:30Holky v kuchyniHerečka, moderátorka a zpěvačka Haylie Duff vás naučí vařit svá osvědčená jídla a zároveň vylepší tradiční recepty.
14:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
15:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
15:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
16:00Moje DubajSympatická moderátorka Gabriela Miloda vám ukáže život v Dubaji v celé své kráse. Relaxujte a užívejte si svět zalitý sluncem v pořadu Moje Dubaj.
16:30Luxusní DelikatesyPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
16:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
17:00Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
17:30Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
17:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
18:00Čas na TE.BE.Zábavný pořad s Terezou Bebarovou a pekařským mistrem Josefem Maršálkem nabitý zajímavými hosty, radami a dobrými tipy.
19:30Pizzaři z ParmyDva zábavní pizzaři a snílci cestují po Evropě, na cesty si vydělávají prodejem pizzy. Jejich cíl je jasný - chtějí vyhrát Mistrovství světa v přípravě pizzy v Parmě.
19:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
20:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
20:30Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
20:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
21:00Kylie Kwong: Moje ČínaAustralská kuchařka čínského původu zasvětí diváky do tradiční i moderní čínské kuchyně.
21:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
21:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
22:00Pěstujeme s láskouPořad Pěstujeme s láskou je novinkou na Mňam TV o udržitelném zahradničení v Jihoafrické republice. Průvodkyně Frances Tophillová cestuje po zemi a zajímá se o historii komunitních zahrad v Johannesburgu a Kapském Městě. Vy se v této desetidílné sérii dozvíte něco málo o zahradničení a o tom, jak z vypěstovaných potravin uvařit jídlo, kterým pohostíte nejen své přátele. Premiérové díly každé pondělí na Mňam TV.
22:30V mysli kuchařeOchutnávka jižanské kuchyně se Seanem Brockem a ukázka, jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.
22:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
23:00Lorraine Pascale vás naučí vařitKaždá epizoda začíná videem od amatérského kuchaře, který žádá Lorraine o pomoc. Ta je pak učí jednoduché kuchařské triky u nich doma.
23:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
24:00Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
24:30Kylie Kwong: Moje ČínaAustralská kuchařka čínského původu zasvětí diváky do tradiční i moderní čínské kuchyně.
24:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
25:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
25:30Pěstujeme s láskouPořad Pěstujeme s láskou je novinkou na Mňam TV o udržitelném zahradničení v Jihoafrické republice. Průvodkyně Frances Tophillová cestuje po zemi a zajímá se o historii komunitních zahrad v Johannesburgu a Kapském Městě. Vy se v této desetidílné sérii dozvíte něco málo o zahradničení a o tom, jak z vypěstovaných potravin uvařit jídlo, kterým pohostíte nejen své přátele. Premiérové díly každé pondělí na Mňam TV.
26:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
26:30Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
06:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
06:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
07:00Chef Lignac po francouzskuCharismatický chef Cyril Lignac vás provede taji francouzské gastronomie. Jeho show je plná zábavy a dobrodružství. Získáte tak nejen rady a tipy od známého šéfkuchaře, ale užijete si také spoustu zábavy!
08:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
09:00Lorraine Pascale vás naučí vařitKaždá epizoda začíná videem od amatérského kuchaře, který žádá Lorraine o pomoc. Ta je pak učí jednoduché kuchařské triky u nich doma.
09:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
10:00Blázen na cestáchNetradiční a poutavý cestopis, kde je obyčejný nekňuba konfrontován s cizinou v jakékoliv extrémní podobě.
10:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
11:00Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
12:00Pěstujeme s láskouPořad Pěstujeme s láskou je novinkou na Mňam TV o udržitelném zahradničení v Jihoafrické republice. Průvodkyně Frances Tophillová cestuje po zemi a zajímá se o historii komunitních zahrad v Johannesburgu a Kapském Městě. Vy se v této desetidílné sérii dozvíte něco málo o zahradničení a o tom, jak z vypěstovaných potravin uvařit jídlo, kterým pohostíte nejen své přátele. Premiérové díly každé pondělí na Mňam TV.
12:30Vlasatí motorkářiSi King a Dave Myers vyráží na gastrotrip po Asii a připravují pochoutky z kuřete a vejce.
13:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
14:00Pizzaři z ParmyDva zábavní pizzaři a snílci cestují po Evropě, na cesty si vydělávají prodejem pizzy. Jejich cíl je jasný - chtějí vyhrát Mistrovství světa v přípravě pizzy v Parmě.
14:30Lovec chilliMilovník gastronomie, Tyson Mayr, cestuje Asií a v jednotlivých oblastech ochutnává ty nejpálivější papričky.
14:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
15:00V Májině kuchyniMája se narodila v Egyptě a vyrůstala v Dubaji. Její pořad vyniká zajímavými recepty, lahodným jídlem a luxusním prostředím.
15:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
16:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceAnnabel zve diváky do svého idylického srubu u jezera, kde z ingrediencí od místních pěstitelů a sklizně z vlastní zahrádky bude vařit jednoduchá, ale vynikající jídla.
16:30Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
16:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
17:00Moje DubajSympatická moderátorka Gabriela Miloda vám ukáže život v Dubaji v celé své kráse. Relaxujte a užívejte si svět zalitý sluncem v pořadu Moje Dubaj.
17:30Luxusní DelikatesyOriginální pokrmy a recepty, kterými můžete překvapit a potěšit své blízké.
17:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
18:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
18:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
19:00Jóga - Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může cvičení jógy znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
19:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
20:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
20:30Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
20:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
21:00Jamie po italskuPo ročním boji s nezdravým jídlem se Jamie vydává do Itálie, aby se opět pustil do zdravého vaření s kvalitními ingrediencemi.
21:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
21:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
22:00Brent Owens objevuje MauritiusAustralský kuchař Brent Owens přijíždí na ostrov Mauritius prozkoumat, co tento ostrov nabízí. Ve svém pořadu ukazuje, že to nejsou jen panenské pláže a drinky na pláži z kokosového ořechu s palmičkou. Brent diváky provází historií ostrova a představuje místní kulturu. Pojďte s námi ochutnat tradiční pokrmy, nové příchutě a poslechněte si autentické příběhy místních obyvatel. V tomto malém kousku ráje zažijete nejedno exotické dobrodružství. Vysíláme každé úterý na Mňam TV.
22:30V mysli kuchařeOchutnávka jižanské kuchyně se Seanem Brockem a ukázka, jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.
22:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
23:00Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
23:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
24:00Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
24:30Jamie po italskuPo ročním boji s nezdravým jídlem se Jamie vydává do Itálie, aby se opět pustil do zdravého vaření s kvalitními ingrediencemi.
24:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
25:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
25:30Brent Owens objevuje MauritiusAustralský kuchař Brent Owens přijíždí na ostrov Mauritius prozkoumat, co tento ostrov nabízí. Ve svém pořadu ukazuje, že to nejsou jen panenské pláže a drinky na pláži z kokosového ořechu s palmičkou. Brent diváky provází historií ostrova a představuje místní kulturu. Pojďte s námi ochutnat tradiční pokrmy, nové příchutě a poslechněte si autentické příběhy místních obyvatel. V tomto malém kousku ráje zažijete nejedno exotické dobrodružství. Vysíláme každé úterý na Mňam TV.
26:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
26:30Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
06:00Dobroty Sophie DahlovéDobroty slečny Dahlové jsou tak sladké jako ona sama. Lahodné dezerty, kterým sotva odoláte, si s ní prostě musít připravit u vás doma.
06:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
07:00V Májině kuchyniMája se narodila v Egyptě a vyrůstala v Dubaji. Její pořad vyniká zajímavými recepty, lahodným jídlem a luxusním prostředím.
07:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
08:00Nebesky dobréV tomto pořadu si přijdou na své milovníci vytříbeného francouzského vkusu a sladkých dobrot.
08:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
09:00Holky v kuchyniHerečka, moderátorka a zpěvačka Haylie Duff vás naučí vařit svá osvědčená jídla a zároveň vylepší tradiční recepty.
09:30Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
09:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
10:00Čas na TE.BE.Zábavný pořad s Terezou Bebarovou a pekařským mistrem Josefem Maršálkem nabitý zajímavými hosty, radami a dobrými tipy.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
12:00Brent Owens objevuje MauritiusAustralský kuchař Brent Owens přijíždí na ostrov Mauritius prozkoumat, co tento ostrov nabízí. Ve svém pořadu ukazuje, že to nejsou jen panenské pláže a drinky na pláži z kokosového ořechu s palmičkou. Brent diváky provází historií ostrova a představuje místní kulturu. Pojďte s námi ochutnat tradiční pokrmy, nové příchutě a poslechněte si autentické příběhy místních obyvatel. V tomto malém kousku ráje zažijete nejedno exotické dobrodružství. Vysíláme každé úterý na Mňam TV.
12:30Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
12:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
13:00Nebesky dobréV tomto pořadu si přijdou na své milovníci vytříbeného francouzského vkusu a sladkých dobrot.
13:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
14:00Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
14:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
15:00Blázen na cestáchNetradiční a poutavý cestopis, kde je obyčejný nekňuba konfrontován s cizinou v jakékoliv extrémní podobě.
15:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
16:00Chef Lignac po francouzskuCharismatický chef Cyril Lignac vás provede taji francouzské gastronomie. Jeho show je plná zábavy a dobrodružství. Získáte tak nejen rady a tipy od známého šéfkuchaře, ale užijete si také spoustu zábavy!
17:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
18:00Čas na TE.BE.Zábavný pořad s Terezou Bebarovou a pekařským mistrem Josefem Maršálkem nabitý zajímavými hosty, radami a dobrými tipy.
19:30Luxusní DelikatesyOriginální pokrmy a recepty, kterými můžete překvapit a potěšit své blízké.
19:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
20:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
20:30Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
20:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
21:00Jamieho velký festivalÚžasný 3 denní festival Jamieho Olivera v Londýně. Čeká vás skvělé jídlo a nejlepší světová živá hudba!
21:30U jednoho stoluS kým jít na večeři? S kým sdílet kuchyň i jídelní stůl? Určitě s rodinou, vaší láskou nebo blízkými přáteli! Ale co s vašimi konkurenty, nebo lidmi s jinou životní filozofí? Sedli byste si s nimi „U JEDNOHO STOLU“? (2022)
22:30V mysli kuchařeOchutnávka jižanské kuchyně se Seanem Brockem a ukázka, jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.
22:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
23:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
23:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
24:00Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
24:30Jamieho velký festivalÚžasný 3 denní festival Jamieho Olivera v Londýně. Čeká vás skvělé jídlo a nejlepší světová živá hudba!
24:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
25:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
25:30Tak chutná ItálieŠéfkuchařka Nisha Katona se v roli průvodkyně vydává na výpravu po méně známých regionech Itálie, aby ukázala jedinečná a lahodná jídla, která jdou nad rámec jednoduché pizzy a těstovin. Základními ingrediencemi tohoto pořadu jsou historie, regionální architektura, dechberoucí krajina a vynikající jídlo. Procestujte jedinečná a nedotčená místa a vychutnejte si tu pravou italskou kuchyni. Pořad Tak chutná Itálie je pastvou pro oči i pro žaludek, který inspiruje své diváky vyzkoušet pravé nefalšované italské recepty. Premiérové díly sledujte každou středu na Mňam TV.

26:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
26:30Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
06:00Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly. Ukáže vám celou řadu chutných jednoduchých receptů na každý den, jež představují skvělou rovnováhu mezi lehkostí a vydatností.
06:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
07:00Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
07:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
08:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
08:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
09:00Dobroty Sophie DahlovéDobroty slečny Dahlové jsou tak sladké jako ona sama. Lahodné dezerty, kterým sotva odoláte, si s ní prostě musít připravit u vás doma.
09:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
10:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
10:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
11:00Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
12:00Tak chutná ItálieŠéfkuchařka Nisha Katona se v roli průvodkyně vydává na výpravu po méně známých regionech Itálie, aby ukázala jedinečná a lahodná jídla, která jdou nad rámec jednoduché pizzy a těstovin. Základními ingrediencemi tohoto pořadu jsou historie, regionální architektura, dechberoucí krajina a vynikající jídlo. Procestujte jedinečná a nedotčená místa a vychutnejte si tu pravou italskou kuchyni. Pořad Tak chutná Itálie je pastvou pro oči i pro žaludek, který inspiruje své diváky vyzkoušet pravé nefalšované italské recepty. Premiérové díly sledujte každou středu na Mňam TV.

12:30Vlasatí motorkářiSi King a Dave Myers vyráží na gastrotrip po Asii a připravují pochoutky z kuřete a vejce.
13:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
14:00Moje DubajSympatická moderátorka Gabriela Miloda vám ukáže život v Dubaji v celé své kráse. Relaxujte a užívejte si svět zalitý sluncem v pořadu Moje Dubaj.
14:30Luxusní DelikatesyOriginální pokrmy a recepty, kterými můžete překvapit a potěšit své blízké.
14:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
15:00V Májině kuchyniMája se narodila v Egyptě a vyrůstala v Dubaji. Její pořad vyniká zajímavými recepty, lahodným jídlem a luxusním prostředím.
15:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
16:00Holky v kuchyniHerečka, moderátorka a zpěvačka Haylie Duff vás naučí vařit svá osvědčená jídla a zároveň vylepší tradiční recepty.
16:30Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
16:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
17:00Pizzaři z ParmyDva zábavní pizzaři a snílci cestují po Evropě, na cesty si vydělávají prodejem pizzy. Jejich cíl je jasný - chtějí vyhrát Mistrovství světa v přípravě pizzy v Parmě.
17:30Lovec chilliMilovník gastronomie, Tyson Mayr, cestuje Asií a v jednotlivých oblastech ochutnává ty nejpálivější papričky.
17:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
18:00U jednoho stoluS kým jít na večeři? S kým sdílet kuchyň i jídelní stůl? Určitě s rodinou, vaší láskou nebo blízkými přáteli! Ale co s vašimi konkurenty, nebo lidmi s jinou životní filozofí? Sedli byste si s nimi „U JEDNOHO STOLU“? (2022)
18:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
19:00Jóga - Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může cvičení jógy znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
19:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
20:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
20:30Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
20:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
21:00Jamie po italskuPo ročním boji s nezdravým jídlem se Jamie vydává do Itálie, aby se opět pustil do zdravého vaření s kvalitními ingrediencemi.
21:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
21:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
22:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames Martin se stal frankofilem během svých prvních prázdnin s rodiči v této zemi, když mu bylo pouhých sedm let. Objevil zde svoji vášeň pro delikátnost a rozmanité chutě zdejších jídel. O mnoho let později už jako zkušený kuchař navštěvuje místa, která inspirovala jeho kulinářskou kariéru. Ve vypůjčeném starém Citroënu James brázdí města i místní farmy a ochutnává ta nejlepší jídla, která Francie nabízí. Premiérové díly vysíláme každý čtvrtek na Mňam TV.
22:30V mysli kuchařeOchutnávka jižanské kuchyně se Seanem Brockem a ukázka, jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.
22:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
23:00Dobroty Sophie DahlovéDobroty slečny Dahlové jsou tak sladké jako ona sama. Lahodné dezerty, kterým sotva odoláte, si s ní prostě musít připravit u vás doma.
23:30Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
23:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
24:00Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
24:30Jamie po italskuPo ročním boji s nezdravým jídlem se Jamie vydává do Itálie, aby se opět pustil do zdravého vaření s kvalitními ingrediencemi.
24:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
25:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
25:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames Martin se stal frankofilem během svých prvních prázdnin s rodiči v této zemi, když mu bylo pouhých sedm let. Objevil zde svoji vášeň pro delikátnost a rozmanité chutě zdejších jídel. O mnoho let později už jako zkušený kuchař navštěvuje místa, která inspirovala jeho kulinářskou kariéru. Ve vypůjčeném starém Citroënu James brázdí města i místní farmy a ochutnává ta nejlepší jídla, která Francie nabízí. Premiérové díly vysíláme každý čtvrtek na Mňam TV.
26:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
26:30Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
06:00Lorraine Pascale vás naučí vařitKaždá epizoda začíná videem od amatérského kuchaře, který žádá Lorraine o pomoc. Ta je pak učí jednoduché kuchařské triky u nich doma.
06:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
07:00V Májině kuchyniMája se narodila v Egyptě a vyrůstala v Dubaji. Její pořad vyniká zajímavými recepty, lahodným jídlem a luxusním prostředím.
07:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
08:00Nebesky dobréV tomto pořadu si přijdou na své milovníci vytříbeného francouzského vkusu a sladkých dobrot.
08:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
09:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceAnnabel zve diváky do svého idylického srubu u jezera, kde z ingrediencí od místních pěstitelů a sklizně z vlastní zahrádky bude vařit jednoduchá, ale vynikající jídla.
09:30Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
09:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
10:00Čas na TE.BE.Zábavný pořad s Terezou Bebarovou a pekařským mistrem Josefem Maršálkem nabitý zajímavými hosty, radami a dobrými tipy.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
12:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames Martin se stal frankofilem během svých prvních prázdnin s rodiči v této zemi, když mu bylo pouhých sedm let. Objevil zde svoji vášeň pro delikátnost a rozmanité chutě zdejších jídel. O mnoho let později už jako zkušený kuchař navštěvuje místa, která inspirovala jeho kulinářskou kariéru. Ve vypůjčeném starém Citroënu James brázdí města i místní farmy a ochutnává ta nejlepší jídla, která Francie nabízí. Premiérové díly vysíláme každý čtvrtek na Mňam TV.
12:30Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
12:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
13:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
13:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
14:00Dobroty Sophie DahlovéDobroty slečny Dahlové jsou tak sladké jako ona sama. Lahodné dezerty, kterým sotva odoláte, si s ní prostě musít připravit u vás doma.
14:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
15:00Pizzaři z ParmyDva zábavní pizzaři a snílci cestují po Evropě, na cesty si vydělávají prodejem pizzy. Jejich cíl je jasný - chtějí vyhrát Mistrovství světa v přípravě pizzy v Parmě.
15:30Jamie po italskuPo ročním boji s nezdravým jídlem se Jamie vydává do Itálie, aby se opět pustil do zdravého vaření s kvalitními ingrediencemi.
15:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
16:00Jamie po italskuPo ročním boji s nezdravým jídlem se Jamie vydává do Itálie, aby se opět pustil do zdravého vaření s kvalitními ingrediencemi.
16:30Jamieho velký festivalÚžasný 3 denní festival Jamieho Olivera v Londýně. Čeká vás skvělé jídlo a nejlepší světová živá hudba!
16:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
17:00Rybáři z IberieObjevujte krásy Pyrenejského poloostrova očima rybářů.
17:30Drsný rybářiPoznejte nelehký život rybářů na moři.
17:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
18:00Čas na TE.BE.Zábavný pořad s Terezou Bebarovou a pekařským mistrem Josefem Maršálkem nabitý zajímavými hosty, radami a dobrými tipy.
19:30Moje DubajSympatická moderátorka Gabriela Miloda vám ukáže život v Dubaji v celé své kráse. Relaxujte a užívejte si svět zalitý sluncem v pořadu Moje Dubaj.
19:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
20:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
20:30Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
20:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
21:00Kylie Kwong: Moje ČínaAustralská kuchařka čínského původu zasvětí diváky do tradiční i moderní čínské kuchyně.
21:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
21:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
22:00Indická kuchyně s ParveenouIndická kuchyně je známá po celém světě, zejména díky nezaměnitelné vůni koření. V novém pořadu televize Mňam s moderátorkou Parveen Ashraf se naučíte, jak si autentická indická jídla s tisíciletou historií uvařit i doma. Uvidíte, jak je indická kuchyně jednoduchá. Můžete také porovnat, jak se vaří v ulicích indických měst a jak se naopak připravují indické pokrmy ve vytříbených restauracích v Londýně. A samozřejmě vám ukážeme, jak to vypadá v kuchyni u Parveen doma. Premiérové díly sledujte každý pátek na Mňam TV.
22:55KryptoZprávyAktuální novinky ze světa na blockchainu. Každý den čerstvé informace.
23:00Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly. Ukáže vám celou řadu chutných jednoduchých receptů na každý den, jež představují skvělou rovnováhu mezi lehkostí a vydatností.
23:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
24:00Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestáchŠéfkuchař Karel Havlíček představí reálný život kuchařů. V pořadu se bude nejen vařit, ale i poznávat krásy České republiky a plnit tajné sny účinkujících.
24:30Kylie Kwong: Moje ČínaAustralská kuchařka čínského původu zasvětí diváky do tradiční i moderní čínské kuchyně.
24:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
25:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
25:30Indická kuchyně s ParveenouIndická kuchyně je známá po celém světě, zejména díky nezaměnitelné vůni koření. V novém pořadu televize Mňam s moderátorkou Parveen Ashraf se naučíte, jak si autentická indická jídla s tisíciletou historií uvařit i doma. Uvidíte, jak je indická kuchyně jednoduchá. Můžete také porovnat, jak se vaří v ulicích indických měst a jak se naopak připravují indické pokrmy ve vytříbených restauracích v Londýně. A samozřejmě vám ukážeme, jak to vypadá v kuchyni u Parveen doma. Premiérové díly sledujte každý pátek na Mňam TV.
26:30Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
06:00Chef Lignac po francouzskuCharismatický chef Cyril Lignac vás provede taji francouzské gastronomie. Jeho show je plná zábavy a dobrodružství. Získáte tak nejen rady a tipy od známého šéfkuchaře, ale užijete si také spoustu zábavy!
07:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
08:00Jóga - Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může cvičení jógy znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
08:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
09:00V Májině kuchyniMája se narodila v Egyptě a vyrůstala v Dubaji. Její pořad vyniká zajímavými recepty, lahodným jídlem a luxusním prostředím.
09:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
10:00U jednoho stoluS kým jít na večeři? S kým sdílet kuchyň i jídelní stůl? Určitě s rodinou, vaší láskou nebo blízkými přáteli! Ale co s vašimi konkurenty, nebo lidmi s jinou životní filozofí? Sedli byste si s nimi „U JEDNOHO STOLU“? (2022)
10:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
11:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
12:00Kylie Kwong: Moje ČínaAustralská kuchařka čínského původu zasvětí diváky do tradiční i moderní čínské kuchyně.
12:30Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
12:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
13:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
13:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
14:00Jóga - Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může cvičení jógy znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
14:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
15:00Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly. Ukáže vám celou řadu chutných jednoduchých receptů na každý den, jež představují skvělou rovnováhu mezi lehkostí a vydatností.
15:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
16:00Vlasatí motorkářiSi King a Dave Myers vyráží na gastrotrip po Asii a připravují pochoutky z kuřete a vejce.
17:30Brent Owens objevuje MauritiusAustralský kuchař Brent Owens přijíždí na ostrov Mauritius prozkoumat, co tento ostrov nabízí. Ve svém pořadu ukazuje, že to nejsou jen panenské pláže a drinky na pláži z kokosového ořechu s palmičkou. Brent diváky provází historií ostrova a představuje místní kulturu. Pojďte s námi ochutnat tradiční pokrmy, nové příchutě a poslechněte si autentické příběhy místních obyvatel. V tomto malém kousku ráje zažijete nejedno exotické dobrodružství. Vysíláme každé úterý na Mňam TV.
17:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
18:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames Martin se stal frankofilem během svých prvních prázdnin s rodiči v této zemi, když mu bylo pouhých sedm let. Objevil zde svoji vášeň pro delikátnost a rozmanité chutě zdejších jídel. O mnoho let později už jako zkušený kuchař navštěvuje místa, která inspirovala jeho kulinářskou kariéru. Ve vypůjčeném starém Citroënu James brázdí města i místní farmy a ochutnává ta nejlepší jídla, která Francie nabízí. Premiérové díly vysíláme každý čtvrtek na Mňam TV.
18:30Tak chutná ItálieŠéfkuchařka Nisha Katona se v roli průvodkyně vydává na výpravu po méně známých regionech Itálie, aby ukázala jedinečná a lahodná jídla, která jdou nad rámec jednoduché pizzy a těstovin. Základními ingrediencemi tohoto pořadu jsou historie, regionální architektura, dechberoucí krajina a vynikající jídlo. Procestujte jedinečná a nedotčená místa a vychutnejte si tu pravou italskou kuchyni. Pořad Tak chutná Itálie je pastvou pro oči i pro žaludek, který inspiruje své diváky vyzkoušet pravé nefalšované italské recepty. Premiérové díly sledujte každou středu na Mňam TV.

18:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
19:00Nebesky dobréV tomto pořadu si přijdou na své milovníci vytříbeného francouzského vkusu a sladkých dobrot.
19:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
20:00Blázen na cestáchNetradiční a poutavý cestopis, kde je obyčejný nekňuba konfrontován s cizinou v jakékoliv extrémní podobě.
20:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
21:00Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
21:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
21:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
22:00Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
22:30Moje DubajSympatická moderátorka Gabriela Miloda vám ukáže život v Dubaji v celé své kráse. Relaxujte a užívejte si svět zalitý sluncem v pořadu Moje Dubaj.
22:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
23:00Luxusní DelikatesyOriginální pokrmy a recepty, kterými můžete překvapit a potěšit své blízké.
23:30Vlasatí motorkářiSi King a Dave Myers vyráží na gastrotrip po Asii a připravují pochoutky z kuřete a vejce.
24:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
25:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
25:30Kylie Kwong: Moje ČínaAustralská kuchařka čínského původu zasvětí diváky do tradiční i moderní čínské kuchyně.
26:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
26:30Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
06:00V mysli kuchařeOchutnávka jižanské kuchyně se Seanem Brockem a ukázka, jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.
06:30V mysli kuchařeOchutnávka jižanské kuchyně se Seanem Brockem a ukázka, jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.
06:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
07:00V mysli kuchařeOchutnávka jižanské kuchyně se Seanem Brockem a ukázka, jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.
07:30V mysli kuchařeOchutnávka jižanské kuchyně se Seanem Brockem a ukázka, jak otevřít restauraci v San Francisku s April Bloomfield.
07:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
08:00Jóga - Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může cvičení jógy znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
08:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
09:00V Májině kuchyniMája se narodila v Egyptě a vyrůstala v Dubaji. Její pořad vyniká zajímavými recepty, lahodným jídlem a luxusním prostředím.
09:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
10:00Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
10:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
10:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
11:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
11:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
12:00Kylie Kwong: Moje ČínaAustralská kuchařka čínského původu zasvětí diváky do tradiční i moderní čínské kuchyně.
12:30Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
12:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
13:00Blázen na cestáchNetradiční a poutavý cestopis, kde je obyčejný nekňuba konfrontován s cizinou v jakékoliv extrémní podobě.
13:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
14:00Jóga - Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může cvičení jógy znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
14:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
15:00Lorraine Pascale vás naučí vařitKaždá epizoda začíná videem od amatérského kuchaře, který žádá Lorraine o pomoc. Ta je pak učí jednoduché kuchařské triky u nich doma.
15:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
16:00Vlasatí motorkářiSi King a Dave Myers vyráží na gastrotrip po Asii a připravují pochoutky z kuřete a vejce.
17:30Pěstujeme s láskouPořad Pěstujeme s láskou je novinkou na Mňam TV o udržitelném zahradničení v Jihoafrické republice. Průvodkyně Frances Tophillová cestuje po zemi a zajímá se o historii komunitních zahrad v Johannesburgu a Kapském Městě. Vy se v této desetidílné sérii dozvíte něco málo o zahradničení a o tom, jak z vypěstovaných potravin uvařit jídlo, kterým pohostíte nejen své přátele. Premiérové díly každé pondělí na Mňam TV.
17:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
18:00Indická kuchyně s ParveenouIndická kuchyně je známá po celém světě, zejména díky nezaměnitelné vůni koření. V novém pořadu televize Mňam s moderátorkou Parveen Ashraf se naučíte, jak si autentická indická jídla s tisíciletou historií uvařit i doma. Uvidíte, jak je indická kuchyně jednoduchá. Můžete také porovnat, jak se vaří v ulicích indických měst a jak se naopak připravují indické pokrmy ve vytříbených restauracích v Londýně. A samozřejmě vám ukážeme, jak to vypadá v kuchyni u Parveen doma. Premiérové díly sledujte každý pátek na Mňam TV.
18:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
19:00Nebesky dobréV tomto pořadu si přijdou na své milovníci vytříbeného francouzského vkusu a sladkých dobrot.
19:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
20:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
20:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
21:00Dary FrancieZnámý francouzský šéfkuchař Cyril Lignac projíždí Francií a hledá ty nejkvalitnější suroviny z domácí produkce, aby se s diváky podělil o tipy na jejich zpracování.
21:30Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
21:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
22:00Dolce VitaDolce Vita je dokumentární pořad o cestování. Navštivte s námi nejkrásnější místa světa!
22:30Pizzaři z ParmyDva zábavní pizzaři a snílci cestují po Evropě, na cesty si vydělávají prodejem pizzy. Jejich cíl je jasný - chtějí vyhrát Mistrovství světa v přípravě pizzy v Parmě.
22:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
23:00Lovec chilliMilovník gastronomie, Tyson Mayr, cestuje Asií a v jednotlivých oblastech ochutnává ty nejpálivější papričky.
23:30Vlasatí motorkářiSi King a Dave Myers vyráží na gastrotrip po Asii a připravují pochoutky z kuřete a vejce.
24:55Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.
25:00Barevný svět Lukáše NeckářeUž dlouho se toužíte naučit pracovat s asijskými surovinami a stát se experty v přípravě exotických receptů? V naší nové show vám zkušený kuchař Lukáš Neckář představí pokrmy z celého světa. Sledujte premiérové epizody každý den ve 21:30 na Mňam TV.
25:30Kylie Kwong: Moje ČínaAustralská kuchařka čínského původu zasvětí diváky do tradiční i moderní čínské kuchyně.
26:00Vaří naši kuchařiNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
26:30Předpověď počasíPočasí u nás i v Evropě s předpovědí na další 3 dny.