Program

ČasTitulAnotace
0:00TitulKrátký popis
6:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
9:30Lovec chilliTyson Mayr přistává v Sečuánu – mekce milovníků chilli z celého světa. Zažívá šílenství specializovaných pepřových trhů v Čcheng-tu, ochutnává skvěle silné regionální hotpoty, poznává tajemství místní „mala“ metody přípravy pikantní sečuánské kuchyně a vrhá se na chilli žabí stehýnka, která se nepodobají žádným jiným.
10:00Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
10:30Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
11:00Tak chutná ItálieV toskánském přístavním městě Livorno ochutná Nisha Katona slávky podle receptu „cacciucco a cozze ripiene“, a pak připraví rybí guláš s fenyklem a bílým vínem.
11:30Lukovo spokojídloTento pokrm působí podle kuchaře Luka Grunshaw jako afrodiziakum. Mějte to tedy a na paměti a připravte plněné papričky na tu správnou příležitost. Uvidíte, že se potom budou dít věci!
Recept: https://imnam.cz/papricky-jalapeno-s-bryndzou-a-ementalem
12:00Nejdražší výletní loď světa – Vánoční speciálNa nejluxusnější výletní loď světa přišly Vánoce.
13:00Dobroty Sofie DahlovéBývalá modelka Sophie Dahlová, vnučka autora Roalda Dahla a herečky Patricie Neal, sdílí nápady na přípravu jídel souvisejících s náladami.
13:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Dnes si připravíme věnečky po francouzsku s čokoládovou polevou a vanilkovým krémem diplomat. Virtuálně se také připojí Marek Lambora.
15:30Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
16:00Chef Lignac po francouzskuZámořský departement a zároveň zámořský region Francie ležící v Indickém oceánu má samozřejmě také zcela svébytnou kuchyni. Cyril ochutnává i jídla nad kterými se Francouzi většinou ošklíbají jako larvy žijící ve dřevě nebo dušeného bodlína tenreku. Sklízí liči a sleduje jak se udí v boucanu.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Indická kuchyně s ParveenouParveen Ashraf navštíví neobvyklý zeleninový trh v Bombaji, který je otevřený jen brzy ráno. Zpátky ve své kuchyni pak připraví pikantní smažené chipsy z okry a mangové lassi. Jejím druhým receptem bude panýr s paprikami.
21:00Hoď to na gril!Zauzená květová špička s petrželovou salsou s pórkem a karamelizovanou šalotkou, zauzené šťouchané batáty s creme fraiche a Gril tip: Cali Style Picanha s avokádem a chimichurri
21:30Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Pizzaři z ParmyChlapci se v Neapoli setkávají s dalšími nejlepšími pizzaïolos ve městě a s blížícím se závodem se snaží najít ty nejlepší místní suroviny.
23:00Rybáři z IberieCo budeme dnes dělat?
Lov z pláže v Nazaré.
Chytání chobotnice s pomocí tyčí.
Lov úhořů z kamenných konstrukcí caneiros na řece Miño.
Úhoř nebo treska světlá.
23:30Nejdražší výletní loď světa – Vánoční speciálNa nejluxusnější výletní loď světa přišly Vánoce.
0:30Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
1:00Lovec chilliTyson Mayr přistává v Sečuánu – mekce milovníků chilli z celého světa. Zažívá šílenství specializovaných pepřových trhů v Čcheng-tu, ochutnává skvěle silné regionální hotpoty, poznává tajemství místní „mala“ metody přípravy pikantní sečuánské kuchyně a vrhá se na chilli žabí stehýnka, která se nepodobají žádným jiným.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Dnes si připravíme věnečky po francouzsku s čokoládovou polevou a vanilkovým krémem diplomat. Virtuálně se také připojí Marek Lambora.
3:30Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
4:00Chef Lignac po francouzskuZámořský departement a zároveň zámořský region Francie ležící v Indickém oceánu má samozřejmě také zcela svébytnou kuchyni. Cyril ochutnává i jídla nad kterými se Francouzi většinou ošklíbají jako larvy žijící ve dřevě nebo dušeného bodlína tenreku. Sklízí liči a sleduje jak se udí v boucanu.
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Dnes si připravíme věnečky po francouzsku s čokoládovou polevou a vanilkovým krémem diplomat. Virtuálně se také připojí Marek Lambora.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Hoď to na gril!Zauzená květová špička s petrželovou salsou s pórkem a karamelizovanou šalotkou, zauzené šťouchané batáty s creme fraiche a Gril tip: Cali Style Picanha s avokádem a chimichurri
9:30Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceAnnabel Langbein letí helikoptérou do vysokohorské oblasti Jižních Alp na Novém Zélandu, aby uvařila vydatný oběd pro honáky jelenů. Vrátí se do své chaty Wanaka u jezera a uvaří večeři ze zvěřinového tataki, kachny ve vlastní šťávě a úžasného čokoládového dortu bez mouky.
10:30Pizzaři z ParmyChlapci se v Neapoli setkávají s dalšími nejlepšími pizzaïolos ve městě a s blížícím se závodem se snaží najít ty nejlepší místní suroviny.
11:00Rybáři z IberieCo budeme dnes dělat?
Lov z pláže v Nazaré.
Chytání chobotnice s pomocí tyčí.
Lov úhořů z kamenných konstrukcí caneiros na řece Miño.
Úhoř nebo treska světlá.
11:30Sladká AdieKladdkaka (v překladu mazlavý dort) v sobě spojuje výraznou chuť a vůni čokolády, másla a espressa, a to vše bez mouky. Vyzkoušejte tuto švédskou variaci na chocolate brownies dozdobenou mátovým cukrem.
Recept: https://imnam.cz/svedsky-dort
12:00Indická kuchyně s ParveenouParveen Ashraf navštíví neobvyklý zeleninový trh v Bombaji, který je otevřený jen brzy ráno. Zpátky ve své kuchyni pak připraví pikantní smažené chipsy z okry a mangové lassi. Jejím druhým receptem bude panýr s paprikami.
13:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
13:30Lovec chilliTyson Mayr přistává v Sečuánu – mekce milovníků chilli z celého světa. Zažívá šílenství specializovaných pepřových trhů v Čcheng-tu, ochutnává skvěle silné regionální hotpoty, poznává tajemství místní „mala“ metody přípravy pikantní sečuánské kuchyně a vrhá se na chilli žabí stehýnka, která se nepodobají žádným jiným.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová se díky podpoře Pepy Maršálka pustí do pečení frgálů. Na rozhovor se přihlásí Kristina Hummelová, autorka knížek o Nelince.
15:30Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
16:00Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružstvíSi a Dave jsou v Bangkoku a na centrálních pláních, odkud pochází velká část thajské kuchyně, kterou známe. Zde zjistí, proč je Bangkok hlavním městem pouličního jídla na světě a pomáhají připravovat školní večeře.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Nejdražší výletní loď světa – Vánoční speciálNa nejluxusnější výletní loď světa přišly Vánoce.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00V Májině kuchyniMaya je dnes sama doma a tak si může vyzkoušet pár receptů, které ještě nikdy nevařila. Dva z nich jsou takzvané bibimbap, tedy něco jako co dům dal, dalším receptem je kuřecí a steakové satay se známou arašídovou satay omáčkou. Na zákusek použije snadný recept s čokoládou, který budou milovat děti i dospělí. Připravuje také chutné a rychlé jídlo pro manžela a děti pro případ, že by se vrátili z výletu brzy a měli hlad. Sobě smaží míchaná vejce s lososovým gravlaxem, který připravila před dvěma dny.
21:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
21:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
22:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
22:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
23:00V mysli kuchařeIdeální mix cestování, vaření, historie a vědy. Sledujte různé světové šéfkuchaře a poznejte jejich životní filozofii i kulinářské umění.
23:30Indická kuchyně s ParveenouParveen Ashraf navštíví neobvyklý zeleninový trh v Bombaji, který je otevřený jen brzy ráno. Zpátky ve své kuchyni pak připraví pikantní smažené chipsy z okry a mangové lassi. Jejím druhým receptem bude panýr s paprikami.
0:30Hoď to na gril!Zauzená květová špička s petrželovou salsou s pórkem a karamelizovanou šalotkou, zauzené šťouchané batáty s creme fraiche a Gril tip: Cali Style Picanha s avokádem a chimichurri
1:00Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová se díky podpoře Pepy Maršálka pustí do pečení frgálů. Na rozhovor se přihlásí Kristina Hummelová, autorka knížek o Nelince.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Pizzaři z ParmyChlapci se v Neapoli setkávají s dalšími nejlepšími pizzaïolos ve městě a s blížícím se závodem se snaží najít ty nejlepší místní suroviny.
4:30Rybáři z IberieCo budeme dnes dělat?
Lov z pláže v Nazaré.
Chytání chobotnice s pomocí tyčí.
Lov úhořů z kamenných konstrukcí caneiros na řece Miño.
Úhoř nebo treska světlá.
5:00Lukovo spokojídloTento pokrm působí podle kuchaře Luka Grunshaw jako afrodiziakum. Mějte to tedy a na paměti a připravte plněné papričky na tu správnou příležitost. Uvidíte, že se potom budou dít věci!
Recept: https://imnam.cz/papricky-jalapeno-s-bryndzou-a-ementalem
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová se díky podpoře Pepy Maršálka pustí do pečení frgálů. Na rozhovor se přihlásí Kristina Hummelová, autorka knížek o Nelince.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
9:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
10:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
10:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
11:00V mysli kuchařeIdeální mix cestování, vaření, historie a vědy. Sledujte různé světové šéfkuchaře a poznejte jejich životní filozofii i kulinářské umění.
11:30Hoď to na gril!Steak z kotlety na bylinkách, salsa z pečeného česneku, cherry rajčátek, pažitky s grilovanými brambůrky a chřestem a Gril tip: Japonské nudle Yakisoba
12:00V Májině kuchyniMaya je dnes sama doma a tak si může vyzkoušet pár receptů, které ještě nikdy nevařila. Dva z nich jsou takzvané bibimbap, tedy něco jako co dům dal, dalším receptem je kuřecí a steakové satay se známou arašídovou satay omáčkou. Na zákusek použije snadný recept s čokoládou, který budou milovat děti i dospělí. Připravuje také chutné a rychlé jídlo pro manžela a děti pro případ, že by se vrátili z výletu brzy a měli hlad. Sobě smaží míchaná vejce s lososovým gravlaxem, který připravila před dvěma dny.
13:00Moje zahradaPro zahradníka není snadné bojovat se škůdci bez chemie. Marcsi ukáže některé osvědčené ekologické metody, jak udržet např. krtonožky, nebo mandelinky bramborové na uzdě. Dozvíme se také tipy, jak zahradu ochránit před kroupami.
13:30Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová a Josef Maršálek nás naučí péct housky. Na Skype rozhovor tentokrát přijali pozvání léčitelé Beata a Julek Patakyovi.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Pizzaři z ParmyChlapci se v Neapoli setkávají s dalšími nejlepšími pizzaïolos ve městě a s blížícím se závodem se snaží najít ty nejlepší místní suroviny.
16:30Rybáři z IberieCo budeme dnes dělat?
Lov z pláže v Nazaré.
Chytání chobotnice s pomocí tyčí.
Lov úhořů z kamenných konstrukcí caneiros na řece Miño.
Úhoř nebo treska světlá.
17:00Lukovo spokojídloTento pokrm působí podle kuchaře Luka Grunshaw jako afrodiziakum. Mějte to tedy a na paměti a připravte plněné papričky na tu správnou příležitost. Uvidíte, že se potom budou dít věci!
Recept: https://imnam.cz/papricky-jalapeno-s-bryndzou-a-ementalem
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Indická kuchyně s ParveenouParveen Ashraf navštíví neobvyklý zeleninový trh v Bombaji, který je otevřený jen brzy ráno. Zpátky ve své kuchyni pak připraví pikantní smažené chipsy z okry a mangové lassi. Jejím druhým receptem bude panýr s paprikami.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Blázen na cestáchKarlovi se posledně v Indii moc nelíbilo. Warwick se mu pokusí náladu trochu zlepšit, ale buď je Karl vůči dobré náladě odolný, nebo to se smíchovou jógou nebyl tak dobrý nápad.
21:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
21:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaV další části své cesty míří James do Bresse, domova jedné z nejslavnějších surovin v zemi - bresského kuřete. Navštěvuje slepičí farmu, která je zároveň muzeem aby zjistil, proč jsou tito ptáci tak výjimeční, a dostane příležitost uvařit si vlastní kuřecí frikasé s houbami a cibulkami. Také setkává s Georgesem Blancem, jedním ze svých kulinářských hrdinů. Na závěr připraví pstruha na mandlích s hnědým máslem.
23:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
23:30V Májině kuchyniMaya je dnes sama doma a tak si může vyzkoušet pár receptů, které ještě nikdy nevařila. Dva z nich jsou takzvané bibimbap, tedy něco jako co dům dal, dalším receptem je kuřecí a steakové satay se známou arašídovou satay omáčkou. Na zákusek použije snadný recept s čokoládou, který budou milovat děti i dospělí. Připravuje také chutné a rychlé jídlo pro manžela a děti pro případ, že by se vrátili z výletu brzy a měli hlad. Sobě smaží míchaná vejce s lososovým gravlaxem, který připravila před dvěma dny.
0:30Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
1:00Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová a Josef Maršálek nás naučí péct housky. Na Skype rozhovor tentokrát přijali pozvání léčitelé Beata a Julek Patakyovi.
3:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
4:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
4:30V mysli kuchařeIdeální mix cestování, vaření, historie a vědy. Sledujte různé světové šéfkuchaře a poznejte jejich životní filozofii i kulinářské umění.
5:00Sladká AdieKladdkaka (v překladu mazlavý dort) v sobě spojuje výraznou chuť a vůni čokolády, másla a espressa, a to vše bez mouky. Vyzkoušejte tuto švédskou variaci na chocolate brownies dozdobenou mátovým cukrem.
Recept: https://imnam.cz/svedsky-dort
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová a Josef Maršálek nás naučí péct housky. Na Skype rozhovor tentokrát přijali pozvání léčitelé Beata a Julek Patakyovi.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
9:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaV další části své cesty míří James do Bresse, domova jedné z nejslavnějších surovin v zemi - bresského kuřete. Navštěvuje slepičí farmu, která je zároveň muzeem aby zjistil, proč jsou tito ptáci tak výjimeční, a dostane příležitost uvařit si vlastní kuřecí frikasé s houbami a cibulkami. Také setkává s Georgesem Blancem, jedním ze svých kulinářských hrdinů. Na závěr připraví pstruha na mandlích s hnědým máslem.
11:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
12:00Blázen na cestáchKarlovi se posledně v Indii moc nelíbilo. Warwick se mu pokusí náladu trochu zlepšit, ale buď je Karl vůči dobré náladě odolný, nebo to se smíchovou jógou nebyl tak dobrý nápad.
13:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
13:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová a Josef Maršálek pečou typicky italský zákusek tiramisu a jako host se přes Skype hlásí chorvatský kuchař Marek, který griluje mořské plody. Pak Kateřina Guske poradí, jak udělat ozdobnou záložku na knihu.
15:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
16:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
16:30V mysli kuchařeIdeální mix cestování, vaření, historie a vědy. Sledujte různé světové šéfkuchaře a poznejte jejich životní filozofii i kulinářské umění.
17:00Sladká AdieKladdkaka (v překladu mazlavý dort) v sobě spojuje výraznou chuť a vůni čokolády, másla a espressa, a to vše bez mouky. Vyzkoušejte tuto švédskou variaci na chocolate brownies dozdobenou mátovým cukrem.
Recept: https://imnam.cz/svedsky-dort
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00V Májině kuchyniMaya je dnes sama doma a tak si může vyzkoušet pár receptů, které ještě nikdy nevařila. Dva z nich jsou takzvané bibimbap, tedy něco jako co dům dal, dalším receptem je kuřecí a steakové satay se známou arašídovou satay omáčkou. Na zákusek použije snadný recept s čokoládou, který budou milovat děti i dospělí. Připravuje také chutné a rychlé jídlo pro manžela a děti pro případ, že by se vrátili z výletu brzy a měli hlad. Sobě smaží míchaná vejce s lososovým gravlaxem, který připravila před dvěma dny.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Ainsleyho karibská kuchyněKrásný ostrov Svatá Lucie je další zastávkou na Ainsleyho karibském putování. Ainsley se v tomto díle vydá na výlet po západní straně ostrova, kde se nachází i restaurace Boucan. Místní šéfkuchař David Demaison dává do všech svých jídel slavnou místní čokoládu.
21:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětGordon zachraňuje italskou restauraci Vasi's Restaurant and Bar v Waterbury, CT. Majitel vysál úspory své matky a zanechal šéfkuchaře ve slepé uličce.
22:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
22:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
23:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
23:30Blázen na cestáchKarlovi se posledně v Indii moc nelíbilo. Warwick se mu pokusí náladu trochu zlepšit, ale buď je Karl vůči dobré náladě odolný, nebo to se smíchovou jógou nebyl tak dobrý nápad.
0:30Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
1:00Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová a Josef Maršálek pečou typicky italský zákusek tiramisu a jako host se přes Skype hlásí chorvatský kuchař Marek, který griluje mořské plody. Pak Kateřina Guske poradí, jak udělat ozdobnou záložku na knihu.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaV další části své cesty míří James do Bresse, domova jedné z nejslavnějších surovin v zemi - bresského kuřete. Navštěvuje slepičí farmu, která je zároveň muzeem aby zjistil, proč jsou tito ptáci tak výjimeční, a dostane příležitost uvařit si vlastní kuřecí frikasé s houbami a cibulkami. Také setkává s Georgesem Blancem, jedním ze svých kulinářských hrdinů. Na závěr připraví pstruha na mandlích s hnědým máslem.
4:30Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
5:00Hoď to na gril!Steak z kotlety na bylinkách, salsa z pečeného česneku, cherry rajčátek, pažitky s grilovanými brambůrky a chřestem a Gril tip: Japonské nudle Yakisoba
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová a Josef Maršálek pečou typicky italský zákusek tiramisu a jako host se přes Skype hlásí chorvatský kuchař Marek, který griluje mořské plody. Pak Kateřina Guske poradí, jak udělat ozdobnou záložku na knihu.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětGordon zachraňuje italskou restauraci Vasi's Restaurant and Bar v Waterbury, CT. Majitel vysál úspory své matky a zanechal šéfkuchaře ve slepé uličce.
10:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
10:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
11:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
11:30Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
12:00Ainsleyho karibská kuchyněKrásný ostrov Svatá Lucie je další zastávkou na Ainsleyho karibském putování. Ainsley se v tomto díle vydá na výlet po západní straně ostrova, kde se nachází i restaurace Boucan. Místní šéfkuchař David Demaison dává do všech svých jídel slavnou místní čokoládu.
13:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
13:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
14:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek ukážou, jak zadělat těsto a upéci skořicové šneky. Pozvání na rozhovor přijala floristka Andrea Bezděková. S léčiteli Beatou a Julkem Patakyovými si pak budeme povídat o reflexní terapii.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaV další části své cesty míří James do Bresse, domova jedné z nejslavnějších surovin v zemi - bresského kuřete. Navštěvuje slepičí farmu, která je zároveň muzeem aby zjistil, proč jsou tito ptáci tak výjimeční, a dostane příležitost uvařit si vlastní kuřecí frikasé s houbami a cibulkami. Také setkává s Georgesem Blancem, jedním ze svých kulinářských hrdinů. Na závěr připraví pstruha na mandlích s hnědým máslem.
16:30Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
17:00Hoď to na gril!Steak z kotlety na bylinkách, salsa z pečeného česneku, cherry rajčátek, pažitky s grilovanými brambůrky a chřestem a Gril tip: Japonské nudle Yakisoba
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Blázen na cestáchKarlovi se posledně v Indii moc nelíbilo. Warwick se mu pokusí náladu trochu zlepšit, ale buď je Karl vůči dobré náladě odolný, nebo to se smíchovou jógou nebyl tak dobrý nápad.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
21:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
21:30Jamieho velký festivalÚžasný třídenní festival Jamieho Olivera v Londýně. Skvělé jídlo té nejvyšší kvality doplněné živou hudbou!
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
23:00Tak chutná ItálieV dnešním díle se Nisha Katona vydává do městě Campobasso, kde zkouší kořeněné vepřové „la pampanella moderna“. Přiučí se řemeslnému pletení sýru a na závěr usmaží pikantní vepřové řízky.
23:30Ainsleyho karibská kuchyněKrásný ostrov Svatá Lucie je další zastávkou na Ainsleyho karibském putování. Ainsley se v tomto díle vydá na výlet po západní straně ostrova, kde se nachází i restaurace Boucan. Místní šéfkuchař David Demaison dává do všech svých jídel slavnou místní čokoládu.
0:30Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět *Šéfkuchař Gordon Ramsay se vrací do Ameriky s cílem za 24 hodin postavit na nohy restaurace na pokraji bankrotu. Podaří se mu zachránit nejeden rodinný podnik? Necenzurovaná verze. (2019)
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek ukážou, jak zadělat těsto a upéci skořicové šneky. Pozvání na rozhovor přijala floristka Andrea Bezděková. S léčiteli Beatou a Julkem Patakyovými si pak budeme povídat o reflexní terapii.
3:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
4:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
4:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
5:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek ukážou, jak zadělat těsto a upéci skořicové šneky. Pozvání na rozhovor přijala floristka Andrea Bezděková. S léčiteli Beatou a Julkem Patakyovými si pak budeme povídat o reflexní terapii.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
9:30Jamieho velký festivalÚžasný třídenní festival Jamieho Olivera v Londýně. Skvělé jídlo té nejvyšší kvality doplněné živou hudbou!
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Chef Lignac po francouzskuZámořský departement a zároveň zámořský region Francie ležící v Indickém oceánu má samozřejmě také zcela svébytnou kuchyni. Cyril ochutnává i jídla nad kterými se Francouzi většinou ošklíbají jako larvy žijící ve dřevě nebo dušeného bodlína tenreku. Sklízí liči a sleduje jak se udí v boucanu.
12:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
13:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětGordon zachraňuje italskou restauraci Vasi's Restaurant and Bar v Waterbury, CT. Majitel vysál úspory své matky a zanechal šéfkuchaře ve slepé uličce.
14:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
15:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
15:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
16:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
16:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
17:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Ainsleyho karibská kuchyněKrásný ostrov Svatá Lucie je další zastávkou na Ainsleyho karibském putování. Ainsley se v tomto díle vydá na výlet po západní straně ostrova, kde se nachází i restaurace Boucan. Místní šéfkuchař David Demaison dává do všech svých jídel slavnou místní čokoládu.
18:45Hoď to na gril!Steak z kotlety na bylinkách, salsa z pečeného česneku, cherry rajčátek, pažitky s grilovanými brambůrky a chřestem a Gril tip: Japonské nudle Yakisoba
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
21:00Pizzaři z ParmyChlapci se připravují na svůj velký výlet do Parmy návštěvou nejlepší pizzerie v Cardiffu a poté uvaří vlastní pizzu pro kapelu Mariachi.
21:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
22:00Chef Lignac po francouzskuV kraji Midi-Pyrénées ochutnává Cyril tradiční jehněčí s bílými fazolemi, pečené holuby a pomáhá uvařit aligot z brambor a sýra pro 40 lidí. Na tržišti také zkouší výrobu tradičních sladkých kuželů gâteau à la broche.
23:20BRGRSProstě burgery!
23:30Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
0:30Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
1:00Jamieho velký festivalÚžasný třídenní festival Jamieho Olivera v Londýně. Skvělé jídlo té nejvyšší kvality doplněné živou hudbou!
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
3:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
4:30Tak chutná ItálieV dnešním díle se Nisha Katona vydává do městě Campobasso, kde zkouší kořeněné vepřové „la pampanella moderna“. Přiučí se řemeslnému pletení sýru a na závěr usmaží pikantní vepřové řízky.
5:00Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
5:30Nejlepší recepty
6:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Pizzaři z ParmyChlapci se připravují na svůj velký výlet do Parmy návštěvou nejlepší pizzerie v Cardiffu a poté uvaří vlastní pizzu pro kapelu Mariachi.
9:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
10:00Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
10:30Chef Lignac po francouzskuV kraji Midi-Pyrénées ochutnává Cyril tradiční jehněčí s bílými fazolemi, pečené holuby a pomáhá uvařit aligot z brambor a sýra pro 40 lidí. Na tržišti také zkouší výrobu tradičních sladkých kuželů gâteau à la broche.
12:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
13:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
13:30Jamieho velký festivalÚžasný třídenní festival Jamieho Olivera v Londýně. Skvělé jídlo té nejvyšší kvality doplněné živou hudbou!
14:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
15:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
16:30Tak chutná ItálieV dnešním díle se Nisha Katona vydává do městě Campobasso, kde zkouší kořeněné vepřové „la pampanella moderna“. Přiučí se řemeslnému pletení sýru a na závěr usmaží pikantní vepřové řízky.
17:00Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Nejdražší výletní loď světa – Vánoční speciálNa nejluxusnější výletní loď světa přišly Vánoce.
21:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
21:30Lovec chilliPo přistání v Tokiu přihlíží Tyson Mayr přípravě speciální várky místního chilli koření „shimichi“, načež ho vyzkouší na nic netušící veřejnosti. Setkává se s mužem, který znovu objevil starodávnou tokijskou historii chilli papriček a připravuje se na konečnou zastávku své rozžhavené pouti po Tokiu – smrtící mísu ramen s pořádnou dávkou pasty z papriček habanero.
22:00Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružstvíSi a Dave cestují na pláže lemované palmami na jihu a do hor porostlých džunglí na severu, aby zjistili, jak thajská multikulturní historie vytvořila bohatou a rozmanitou kuchyni s vlivy z celého světa.
23:15Hoď to na gril!Steak z kotlety na bylinkách, salsa z pečeného česneku, cherry rajčátek, pažitky s grilovanými brambůrky a chřestem a Gril tip: Japonské nudle Yakisoba
23:30Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
0:30Pizzaři z ParmyChlapci se připravují na svůj velký výlet do Parmy návštěvou nejlepší pizzerie v Cardiffu a poté uvaří vlastní pizzu pro kapelu Mariachi.
1:00Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
3:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
3:30Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
4:00Chef Lignac po francouzskuV kraji Midi-Pyrénées ochutnává Cyril tradiční jehněčí s bílými fazolemi, pečené holuby a pomáhá uvařit aligot z brambor a sýra pro 40 lidí. Na tržišti také zkouší výrobu tradičních sladkých kuželů gâteau à la broche.
5:20BRGRSProstě burgery!
5:30Nejlepší recepty
6:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
9:30Lovec chilliPo přistání v Tokiu přihlíží Tyson Mayr přípravě speciální várky místního chilli koření „shimichi“, načež ho vyzkouší na nic netušící veřejnosti. Setkává se s mužem, který znovu objevil starodávnou tokijskou historii chilli papriček a připravuje se na konečnou zastávku své rozžhavené pouti po Tokiu – smrtící mísu ramen s pořádnou dávkou pasty z papriček habanero.
10:00Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
10:30Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
11:00Tak chutná ItálieV dnešním díle se Nisha Katona vydává do městě Campobasso, kde zkouší kořeněné vepřové „la pampanella moderna“. Přiučí se řemeslnému pletení sýru a na závěr usmaží pikantní vepřové řízky.
11:30Lukovo spokojídloSteak nemusíte jíst pouze tradičním způsobem, tedy s bramborami a zeleninou, hezky naaranžovaný na talíři. Kuchař Luke Grunshaw z Mňam TV má pro vás recept na luxusní domácí sendvič po anglickém vzoru. Steak v něm použil místo klasického řízku. Takže hurá na výlet nebo na piknik.
Recept: https://imnam.cz/sandwich-se-steakem/
12:00Nejdražší výletní loď světaPohled do zákulisí života na palubě nejluxusnější výletní lodi světa – Seven Seas Explorer.
13:00Dobroty Sofie DahlovéBývalá modelka Sophie Dahlová, vnučka autora Roalda Dahla a herečky Patricie Neal, sdílí nápady na přípravu jídel souvisejících s náladami.
13:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
14:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek vám ukážou recept na linecké cukroví. Andrea Bezděková v on-line rozhovoru prozradí, jak se váže korsáž pro ženicha, Lucie Brzobohatá nám poví, co je to technika makramé, a Kateřina Guske v dalším díle kreativní dílny předvede jak, z filcu vyrobit levandulovou kytičku.
15:30Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
16:00Chef Lignac po francouzskuV kraji Midi-Pyrénées ochutnává Cyril tradiční jehněčí s bílými fazolemi, pečené holuby a pomáhá uvařit aligot z brambor a sýra pro 40 lidí. Na tržišti také zkouší výrobu tradičních sladkých kuželů gâteau à la broche.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Indická kuchyně s ParveenouParveen připravuje kořeněná míchaná vejce a kořeněný čaj — chai, rychlé brambory se špenátem — saag aloo a domácí naany. Také navštíví kavárnu Parsi v bývalé motocyklové garáži v Bombaji.
21:00Hoď to na gril!Steak z kotlety na bylinkách, salsa z pečeného česneku, cherry rajčátek, pažitky s grilovanými brambůrky a chřestem a Gril tip: Japonské nudle Yakisoba
21:30Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Pizzaři z ParmyKonečně nastává čas, kdy mohou kluci zazářit. Je čas ukázat se na Mistrovství světa v pizze v Parmě!
23:00Rybáři z IberieArrai txiki je baskický pojem označující malé ryby, loví se u města Hondarribia.
Lov měkkýšů u města Aveiro, zvaného také portugalské Benátky.
Mnohoštětinatí červi v píscích Cambadosu.
Jigging na tresky.
23:30Nejdražší výletní loď světaPohled do zákulisí života na palubě nejluxusnější výletní lodi světa – Seven Seas Explorer.
0:30Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
1:00Lovec chilliPo přistání v Tokiu přihlíží Tyson Mayr přípravě speciální várky místního chilli koření „shimichi“, načež ho vyzkouší na nic netušící veřejnosti. Setkává se s mužem, který znovu objevil starodávnou tokijskou historii chilli papriček a připravuje se na konečnou zastávku své rozžhavené pouti po Tokiu – smrtící mísu ramen s pořádnou dávkou pasty z papriček habanero.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek vám ukážou recept na linecké cukroví. Andrea Bezděková v on-line rozhovoru prozradí, jak se váže korsáž pro ženicha, Lucie Brzobohatá nám poví, co je to technika makramé, a Kateřina Guske v dalším díle kreativní dílny předvede jak, z filcu vyrobit levandulovou kytičku.
3:30Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
4:00Chef Lignac po francouzskuV kraji Midi-Pyrénées ochutnává Cyril tradiční jehněčí s bílými fazolemi, pečené holuby a pomáhá uvařit aligot z brambor a sýra pro 40 lidí. Na tržišti také zkouší výrobu tradičních sladkých kuželů gâteau à la broche.
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek vám ukážou recept na linecké cukroví. Andrea Bezděková v on-line rozhovoru prozradí, jak se váže korsáž pro ženicha, Lucie Brzobohatá nám poví, co je to technika makramé, a Kateřina Guske v dalším díle kreativní dílny předvede jak, z filcu vyrobit levandulovou kytičku.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Hoď to na gril!Steak z kotlety na bylinkách, salsa z pečeného česneku, cherry rajčátek, pažitky s grilovanými brambůrky a chřestem a Gril tip: Japonské nudle Yakisoba
9:30Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Pizzaři z ParmyKonečně nastává čas, kdy mohou kluci zazářit. Je čas ukázat se na Mistrovství světa v pizze v Parmě!
11:00Rybáři z IberieArrai txiki je baskický pojem označující malé ryby, loví se u města Hondarribia.
Lov měkkýšů u města Aveiro, zvaného také portugalské Benátky.
Mnohoštětinatí červi v píscích Cambadosu.
Jigging na tresky.
11:30Sladká AdieKombinaci horké ovocné omáčky s ledovou smetanovou zmrzlinou a domácími křupavými sušenkami odolá jen málokdo. Připravte si podle našeho receptu cookies sandwiche z pohankové mouky plněné zmrzlinou. To celé zalité horkou omáčkou z lesního ovoce. 
Recept: https://imnam.cz/videorecept-cookies-sandwiche-se-zmrzlinou
12:00Indická kuchyně s ParveenouParveen připravuje kořeněná míchaná vejce a kořeněný čaj — chai, rychlé brambory se špenátem — saag aloo a domácí naany. Také navštíví kavárnu Parsi v bývalé motocyklové garáži v Bombaji.
13:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
13:30Lovec chilliPo přistání v Tokiu přihlíží Tyson Mayr přípravě speciální várky místního chilli koření „shimichi“, načež ho vyzkouší na nic netušící veřejnosti. Setkává se s mužem, který znovu objevil starodávnou tokijskou historii chilli papriček a připravuje se na konečnou zastávku své rozžhavené pouti po Tokiu – smrtící mísu ramen s pořádnou dávkou pasty z papriček habanero.
14:00Čas na Te. Be.Terezou Bebarovou a Pepou Maršálkem si upečeme dalamánky, na rozhovor se připojí klavírista Marek Ztracený a další Marek, tentokrát ale Chorvat, ukáže jak grilovat krevety.
15:30Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
16:00Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružstvíSi a Dave cestují na pláže lemované palmami na jihu a do hor porostlých džunglí na severu, aby zjistili, jak thajská multikulturní historie vytvořila bohatou a rozmanitou kuchyni s vlivy z celého světa.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Nejdražší výletní loď světaPohled do zákulisí života na palubě nejluxusnější výletní lodi světa – Seven Seas Explorer.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00V Májině kuchyniMaya zkouší recepty na zítřejší školu vaření. Začíná tím, jak uvařit pošírované vejce. Připravuje křepelky, ale jiným způsobem, než jak to dělá obvykle k nim čerstvý salát Coleslaw. Dalším jídlem jsou pečená kachní prsa se sečuánským pepřem a borůvkovou omáčkou, holoubata se sušenými houbami a nakonec burgery z kachního masa.
21:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
21:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
22:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
22:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
23:00V mysli kuchařeIdeální mix cestování, vaření, historie a vědy. Sledujte různé světové šéfkuchaře a poznejte jejich životní filozofii i kulinářské umění.
23:30Indická kuchyně s ParveenouParveen připravuje kořeněná míchaná vejce a kořeněný čaj — chai, rychlé brambory se špenátem — saag aloo a domácí naany. Také navštíví kavárnu Parsi v bývalé motocyklové garáži v Bombaji.
0:30Hoď to na gril!Steak z kotlety na bylinkách, salsa z pečeného česneku, cherry rajčátek, pažitky s grilovanými brambůrky a chřestem a Gril tip: Japonské nudle Yakisoba
1:00Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Terezou Bebarovou a Pepou Maršálkem si upečeme dalamánky, na rozhovor se připojí klavírista Marek Ztracený a další Marek, tentokrát ale Chorvat, ukáže jak grilovat krevety.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Pizzaři z ParmyKonečně nastává čas, kdy mohou kluci zazářit. Je čas ukázat se na Mistrovství světa v pizze v Parmě!
4:30Rybáři z IberieArrai txiki je baskický pojem označující malé ryby, loví se u města Hondarribia.
Lov měkkýšů u města Aveiro, zvaného také portugalské Benátky.
Mnohoštětinatí červi v píscích Cambadosu.
Jigging na tresky.
5:00Lukovo spokojídloSteak nemusíte jíst pouze tradičním způsobem, tedy s bramborami a zeleninou, hezky naaranžovaný na talíři. Kuchař Luke Grunshaw z Mňam TV má pro vás recept na luxusní domácí sendvič po anglickém vzoru. Steak v něm použil místo klasického řízku. Takže hurá na výlet nebo na piknik.
Recept: https://imnam.cz/sandwich-se-steakem/
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Terezou Bebarovou a Pepou Maršálkem si upečeme dalamánky, na rozhovor se připojí klavírista Marek Ztracený a další Marek, tentokrát ale Chorvat, ukáže jak grilovat krevety.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
9:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
10:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
10:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
11:00V mysli kuchařeIdeální mix cestování, vaření, historie a vědy. Sledujte různé světové šéfkuchaře a poznejte jejich životní filozofii i kulinářské umění.
11:30Hoď to na gril!Zauzené kuře v cajun marinádě se zakysanou smetanou a medem a grilovaný kukuřičný klas obalený v popcornu a Gril tip: Beer Can Chicken bez piva s grilovaným chřestem
12:00V Májině kuchyniMaya zkouší recepty na zítřejší školu vaření. Začíná tím, jak uvařit pošírované vejce. Připravuje křepelky, ale jiným způsobem, než jak to dělá obvykle k nim čerstvý salát Coleslaw. Dalším jídlem jsou pečená kachní prsa se sečuánským pepřem a borůvkovou omáčkou, holoubata se sušenými houbami a nakonec burgery z kachního masa.
13:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
13:30Prostě NigellaLahodné pokrmy pro slavnostní příležitosti od krásné a inspirativní Nigelly.
14:00Čas na Te. Be.I když se právě nevdáváte nebo neženíte, jistě vám mohou zachutnat maličké svatební koláčky. Andrea Bezděková v on-line rozhovoru ukáže, jak vyrobit věneček pro nevěstu. A také si předvedeme jak se v technice makramé váže ripsový uzel.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Pizzaři z ParmyKonečně nastává čas, kdy mohou kluci zazářit. Je čas ukázat se na Mistrovství světa v pizze v Parmě!
16:30Rybáři z IberieArrai txiki je baskický pojem označující malé ryby, loví se u města Hondarribia.
Lov měkkýšů u města Aveiro, zvaného také portugalské Benátky.
Mnohoštětinatí červi v píscích Cambadosu.
Jigging na tresky.
17:00Lukovo spokojídloSteak nemusíte jíst pouze tradičním způsobem, tedy s bramborami a zeleninou, hezky naaranžovaný na talíři. Kuchař Luke Grunshaw z Mňam TV má pro vás recept na luxusní domácí sendvič po anglickém vzoru. Steak v něm použil místo klasického řízku. Takže hurá na výlet nebo na piknik.
Recept: https://imnam.cz/sandwich-se-steakem/
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Indická kuchyně s ParveenouParveen připravuje kořeněná míchaná vejce a kořeněný čaj — chai, rychlé brambory se špenátem — saag aloo a domácí naany. Také navštíví kavárnu Parsi v bývalé motocyklové garáži v Bombaji.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Blázen na cestáchKarl se vydává za delfíny do Austrálie, ale moc nadšený z toho není. Proto mu Ricky Gervais a Stephen Merchant zařídili malou odbočku do Thajska za místními zajímavostmi. Čeká ho vodní oslava Nového roku, návštěva slavných ladyboys a také lekce thajského boxu. Dojde vůbec na ty delfíny?
21:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
21:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames míří do Saint-Tropez, kde na grilu připraví mořské plody se zeleninou v papilotě. Pak se zastaví u starého přítele Michela Rouxe kterému uvaří palačinky s citrónovo-máslovou omáčkou.
23:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
23:30V Májině kuchyniMaya zkouší recepty na zítřejší školu vaření. Začíná tím, jak uvařit pošírované vejce. Připravuje křepelky, ale jiným způsobem, než jak to dělá obvykle k nim čerstvý salát Coleslaw. Dalším jídlem jsou pečená kachní prsa se sečuánským pepřem a borůvkovou omáčkou, holoubata se sušenými houbami a nakonec burgery z kachního masa.
0:30Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
1:00Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.I když se právě nevdáváte nebo neženíte, jistě vám mohou zachutnat maličké svatební koláčky. Andrea Bezděková v on-line rozhovoru ukáže, jak vyrobit věneček pro nevěstu. A také si předvedeme jak se v technice makramé váže ripsový uzel.
3:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
4:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
4:30V mysli kuchařeIdeální mix cestování, vaření, historie a vědy. Sledujte různé světové šéfkuchaře a poznejte jejich životní filozofii i kulinářské umění.
5:00Sladká AdieKombinaci horké ovocné omáčky s ledovou smetanovou zmrzlinou a domácími křupavými sušenkami odolá jen málokdo. Připravte si podle našeho receptu cookies sandwiche z pohankové mouky plněné zmrzlinou. To celé zalité horkou omáčkou z lesního ovoce. 
Recept: https://imnam.cz/videorecept-cookies-sandwiche-se-zmrzlinou
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.I když se právě nevdáváte nebo neženíte, jistě vám mohou zachutnat maličké svatební koláčky. Andrea Bezděková v on-line rozhovoru ukáže, jak vyrobit věneček pro nevěstu. A také si předvedeme jak se v technice makramé váže ripsový uzel.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
9:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames míří do Saint-Tropez, kde na grilu připraví mořské plody se zeleninou v papilotě. Pak se zastaví u starého přítele Michela Rouxe kterému uvaří palačinky s citrónovo-máslovou omáčkou.
11:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
12:00Blázen na cestáchKarl se vydává za delfíny do Austrálie, ale moc nadšený z toho není. Proto mu Ricky Gervais a Stephen Merchant zařídili malou odbočku do Thajska za místními zajímavostmi. Čeká ho vodní oslava Nového roku, návštěva slavných ladyboys a také lekce thajského boxu. Dojde vůbec na ty delfíny?
13:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
13:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová s Pepou Maršálkem připraví další oblíbený zákusek. Petr Mühlhans nás zasvětí to výhod bosé chůze a biooblečení. A když už pečeme cukroví, jistě se bude hodit i rada cukrářské technoložky Zlatky Otavové.
15:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
16:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
16:30V mysli kuchařeIdeální mix cestování, vaření, historie a vědy. Sledujte různé světové šéfkuchaře a poznejte jejich životní filozofii i kulinářské umění.
17:00Sladká AdieKombinaci horké ovocné omáčky s ledovou smetanovou zmrzlinou a domácími křupavými sušenkami odolá jen málokdo. Připravte si podle našeho receptu cookies sandwiche z pohankové mouky plněné zmrzlinou. To celé zalité horkou omáčkou z lesního ovoce. 
Recept: https://imnam.cz/videorecept-cookies-sandwiche-se-zmrzlinou
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00V Májině kuchyniMaya zkouší recepty na zítřejší školu vaření. Začíná tím, jak uvařit pošírované vejce. Připravuje křepelky, ale jiným způsobem, než jak to dělá obvykle k nim čerstvý salát Coleslaw. Dalším jídlem jsou pečená kachní prsa se sečuánským pepřem a borůvkovou omáčkou, holoubata se sušenými houbami a nakonec burgery z kachního masa.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Ainsleyho karibská kuchyněDnes se Ainsley vydá na ostrov Dominika, kde divoké deštné pralesy ukrývají mnoho vodopádů a řek. Na pláži s černým pískem uvaří dvakrát smažené banány a navštíví i Dariu, odbornici na místní kuchyni.
21:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětGordon zavítá do Memphisu v Tennessee, aby zachránil jižanskou restauraci Catfish Cabin (zal. 1971).
22:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
22:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
23:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
23:30Blázen na cestáchKarl se vydává za delfíny do Austrálie, ale moc nadšený z toho není. Proto mu Ricky Gervais a Stephen Merchant zařídili malou odbočku do Thajska za místními zajímavostmi. Čeká ho vodní oslava Nového roku, návštěva slavných ladyboys a také lekce thajského boxu. Dojde vůbec na ty delfíny?
0:30Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
1:00Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová s Pepou Maršálkem připraví další oblíbený zákusek. Petr Mühlhans nás zasvětí to výhod bosé chůze a biooblečení. A když už pečeme cukroví, jistě se bude hodit i rada cukrářské technoložky Zlatky Otavové.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames míří do Saint-Tropez, kde na grilu připraví mořské plody se zeleninou v papilotě. Pak se zastaví u starého přítele Michela Rouxe kterému uvaří palačinky s citrónovo-máslovou omáčkou.
4:30Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
5:00Hoď to na gril!Zauzené kuře v cajun marinádě se zakysanou smetanou a medem a grilovaný kukuřičný klas obalený v popcornu a Gril tip: Beer Can Chicken bez piva s grilovaným chřestem
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová s Pepou Maršálkem připraví další oblíbený zákusek. Petr Mühlhans nás zasvětí to výhod bosé chůze a biooblečení. A když už pečeme cukroví, jistě se bude hodit i rada cukrářské technoložky Zlatky Otavové.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětGordon zavítá do Memphisu v Tennessee, aby zachránil jižanskou restauraci Catfish Cabin (zal. 1971).
10:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
10:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
11:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
11:30Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
12:00Ainsleyho karibská kuchyněDnes se Ainsley vydá na ostrov Dominika, kde divoké deštné pralesy ukrývají mnoho vodopádů a řek. Na pláži s černým pískem uvaří dvakrát smažené banány a navštíví i Dariu, odbornici na místní kuchyni.
13:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
13:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijali mozaikářka Pavlína Pecko a léčitelé Beata a Julek Patakyovi.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames míří do Saint-Tropez, kde na grilu připraví mořské plody se zeleninou v papilotě. Pak se zastaví u starého přítele Michela Rouxe kterému uvaří palačinky s citrónovo-máslovou omáčkou.
16:30Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
17:00Hoď to na gril!Zauzené kuře v cajun marinádě se zakysanou smetanou a medem a grilovaný kukuřičný klas obalený v popcornu a Gril tip: Beer Can Chicken bez piva s grilovaným chřestem
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Blázen na cestáchKarl se vydává za delfíny do Austrálie, ale moc nadšený z toho není. Proto mu Ricky Gervais a Stephen Merchant zařídili malou odbočku do Thajska za místními zajímavostmi. Čeká ho vodní oslava Nového roku, návštěva slavných ladyboys a také lekce thajského boxu. Dojde vůbec na ty delfíny?
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Indická kuchyně s ParveenouParveen otevírá dveře do své kuchyně a představuje oblíbené rodinné jídlo - jehněčího bhunu s raitou a rýží. Na tržišti v Dillí se pak Parveen setkává s gurmánským průvodcem Anubhavem Saprou. V dalším receptu ze své kuchyně nás Paveen naučí smažit cibulové placičky bhádží.
21:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
21:30Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
23:00Tak chutná ItálieV umbrijském kraji ve městě Orvieto vyzkouší Nisha Katona recept zvaný „gallina 'mbriaca“, což v překladu znamená opilé kuře. Dále se v dnešním díle naučí připravovat těstoviny s hříbky.
23:30Ainsleyho karibská kuchyněDnes se Ainsley vydá na ostrov Dominika, kde divoké deštné pralesy ukrývají mnoho vodopádů a řek. Na pláži s černým pískem uvaří dvakrát smažené banány a navštíví i Dariu, odbornici na místní kuchyni.
0:30Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět *Šéfkuchař Gordon Ramsay se vrací do Ameriky s cílem za 24 hodin postavit na nohy restaurace na pokraji bankrotu. Podaří se mu zachránit nejeden rodinný podnik? Necenzurovaná verze. (2019)
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijali mozaikářka Pavlína Pecko a léčitelé Beata a Julek Patakyovi.
3:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
4:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
4:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
5:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
5:30Nejlepší recepty
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijali mozaikářka Pavlína Pecko a léčitelé Beata a Julek Patakyovi.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
9:30Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Chef Lignac po francouzskuV kraji Midi-Pyrénées ochutnává Cyril tradiční jehněčí s bílými fazolemi, pečené holuby a pomáhá uvařit aligot z brambor a sýra pro 40 lidí. Na tržišti také zkouší výrobu tradičních sladkých kuželů gâteau à la broche.
12:00Indická kuchyně s ParveenouParveen otevírá dveře do své kuchyně a představuje oblíbené rodinné jídlo - jehněčího bhunu s raitou a rýží. Na tržišti v Dillí se pak Parveen setkává s gurmánským průvodcem Anubhavem Saprou. V dalším receptu ze své kuchyně nás Paveen naučí smažit cibulové placičky bhádží.
13:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětGordon zavítá do Memphisu v Tennessee, aby zachránil jižanskou restauraci Catfish Cabin (zal. 1971).
14:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
15:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
15:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
16:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
16:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
17:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Ainsleyho karibská kuchyněDnes se Ainsley vydá na ostrov Dominika, kde divoké deštné pralesy ukrývají mnoho vodopádů a řek. Na pláži s černým pískem uvaří dvakrát smažené banány a navštíví i Dariu, odbornici na místní kuchyni.
18:45Hoď to na gril!Zauzené kuře v cajun marinádě se zakysanou smetanou a medem a grilovaný kukuřičný klas obalený v popcornu a Gril tip: Beer Can Chicken bez piva s grilovaným chřestem
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
21:00Pizzaři z ParmyPrvní zastávkou je nádherný jihozápad Anglie, kde se dozvědí více o sýru a klobáse.
21:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
22:00Chef Lignac po francouzskuV tomto kraji proslaveném chovem hovězího dobytka Cyril připravuje lagarde z masa černého camargského býka. Ukazuje svůj recept na smažený sýr Pélardon v ořechové krustě, navštěvuje konzervárnu ančoviček a dopřává si místního vína přímo ve sklípku.
23:20BRGRSProstě burgery!
23:30Indická kuchyně s ParveenouParveen otevírá dveře do své kuchyně a představuje oblíbené rodinné jídlo - jehněčího bhunu s raitou a rýží. Na tržišti v Dillí se pak Parveen setkává s gurmánským průvodcem Anubhavem Saprou. V dalším receptu ze své kuchyně nás Paveen naučí smažit cibulové placičky bhádží.
0:30Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
1:00Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
3:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
4:30Tak chutná ItálieV umbrijském kraji ve městě Orvieto vyzkouší Nisha Katona recept zvaný „gallina 'mbriaca“, což v překladu znamená opilé kuře. Dále se v dnešním díle naučí připravovat těstoviny s hříbky.
5:00Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
5:30Nejlepší recepty
6:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Pizzaři z ParmyPrvní zastávkou je nádherný jihozápad Anglie, kde se dozvědí více o sýru a klobáse.
9:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
10:00Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
10:30Chef Lignac po francouzskuV tomto kraji proslaveném chovem hovězího dobytka Cyril připravuje lagarde z masa černého camargského býka. Ukazuje svůj recept na smažený sýr Pélardon v ořechové krustě, navštěvuje konzervárnu ančoviček a dopřává si místního vína přímo ve sklípku.
12:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
13:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
13:30Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
14:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
15:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
16:30Tak chutná ItálieV umbrijském kraji ve městě Orvieto vyzkouší Nisha Katona recept zvaný „gallina 'mbriaca“, což v překladu znamená opilé kuře. Dále se v dnešním díle naučí připravovat těstoviny s hříbky.
17:00Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
18:00Indická kuchyně s ParveenouParveen otevírá dveře do své kuchyně a představuje oblíbené rodinné jídlo - jehněčího bhunu s raitou a rýží. Na tržišti v Dillí se pak Parveen setkává s gurmánským průvodcem Anubhavem Saprou. V dalším receptu ze své kuchyně nás Paveen naučí smažit cibulové placičky bhádží.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Nejlepší strava na světěThe World's Best Diet zkoumá některé z nejrozmanitějších světových diet.
21:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
21:30Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
22:00Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružstvíJaponská kuchyně je u Vlasatých motorkářů nejoblíbenější kuchyní všech dob a nyní naplňují celoživotní ambice navštívit tuto neuvěřitelnou zemi.
23:15Hoď to na gril!Zauzené kuře v cajun marinádě se zakysanou smetanou a medem a grilovaný kukuřičný klas obalený v popcornu a Gril tip: Beer Can Chicken bez piva s grilovaným chřestem
23:30Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
0:30Pizzaři z ParmyPrvní zastávkou je nádherný jihozápad Anglie, kde se dozvědí více o sýru a klobáse.
1:00Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa světa!
2:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
3:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
3:30Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
4:00Chef Lignac po francouzskuV tomto kraji proslaveném chovem hovězího dobytka Cyril připravuje lagarde z masa černého camargského býka. Ukazuje svůj recept na smažený sýr Pélardon v ořechové krustě, navštěvuje konzervárnu ančoviček a dopřává si místního vína přímo ve sklípku.
5:20BRGRSProstě burgery!
5:30Nejlepší recepty